Raków Częstochowa rozpoczął dziś obóz przygotowawczy. Zobacz, których 24 piłkarzy trener Marek Papszun powołał na zgrupowanie w Warce

0
270

Raków Częstochowa od 30 lipca rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. 24 piłkarzy wyjechało dziś na obóz przygotowawczy do Warki.

Trener Rakowa Marek Papszun powołał na wyjazd 24 piłkarzy. Są wśród nich ostatnio pozyskani: bramkarz Branislav Pindroch oraz pomocnik Marcin Cebula. Sztab szkoleniowy Rakowa będzie miał do dyspozycji 24 zawodników. Z pewnością na obozie w Warce pojawią się jacyś testowani piłkarzy.

Przypomnijmy, że Raków podczas zgrupowania w Warce ma zaplanowane dwa mecze kontrolne. Częstochowscy piłkarze rozegrają sparingi z Koroną Kielce i Lechią Gdańsk. Te gry kontrolne mają odpowiednio przygotować zespół do meczu 1/32 Pucharu Polski, w którym Raków zagra w Nowym Sączu z I ligową Sandecją. Mecz zaplanowano w połowie sierpnia.

Przypomnijmy, że nowy sezon w PKO BP Ekstraklasie rozpocznie się już w przedostatni weekend sierpnia. Raków w I kolejce podejmować będzie Mistrza Polski Legię Warszawa.

Raków Częstochowa rozpoczął dziś obóz przygotowawczy. Zobacz, których 24 piłkarzy trener Marek Papszun powołał na zgrupowanie w Warce 1

Kadra Rakowa na obóz przygotowawczy w Warce

Bramkarze: Jakub Szumski, Branislav Pindroch, Kacper Trelowski.

Obrońcy: Andrzej Niewulis, Tomas Petrasek, Kamil Piątkowski, Kamil Kościelny, Daniel Mikołajewski.

Pomocnicy: Patryk Kun, Daniel Bartl, Ben Lederman, Petr Schwarz, David Tijanić, Igor Sapała, Marko Poletanović, Fran Tudor, Piotr Malinowski, Jakub Bator, Mateusz Kaczmarek, Marcin Cebula.

Napastnicy: Sebastian Musiolik, Felicio Brown Forbes, Vladislavs Gutkovskis, Michał Litwa.

Foto: Gazeta Regionalna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here