fbpx
Strona głównaPolecaneRaków Częstochowa pojedzie na obóz do Turcji i zagra sparing m.in. z...

Raków Częstochowa pojedzie na obóz do Turcji i zagra sparing m.in. z Dynamem Moskwa

Raków Częstochowa w Święto Trzech Króli, 6 stycznia rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej w PKO BP Ekstraklasie. Częstochowianie wylecą na obóz przygotowawczy do Turcji, gdzie rozegrają m.in. sparing z Dynamem Moskwa.

Piłkarze Rakowa, którzy po wyśmienitej rundzie jesiennej zajmują 2. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy i są wiceliderem rozgrywek na pierwszym treningu spotkają się 6 stycznia w Święto Trzech Króli. Dzień później piłkarze i przejdą testy wydolnościowe i wytrzymałościowe. 10 stycznia drużyna Rakowa wyleci do tureckiego Belek, gdzie spędzi prawie 2 tygodnie na obozie przygotowawczym. Drużyna trenowana przez Marka Papszuna ma zaplanowane w Turcji 3 mecze kontrolne. Raków ma zmierzyć się z Zorią Ługańsk, FK Mariupol oraz Dynamem Moskwa. Zgrupowanie ma zakończyć się 22 stycznia.

Ostatni tydzień czerwono-niebiescy przygotowywać się będą w kraju, a 29 stycznia rozegrają w Bełchatowie mecz z silną Pogonią Szczecin, która w tabeli PKO BP Ekstraklasy plasuje się tuż za Rakowem na 3. miejscu i ma 28 punktów, tyle samo co Raków. Mecz ten będzie miał duże znaczenie dla układu w czołówce tabeli.

Raków Częstochowa pojedzie na obóz do Turcji i zagra sparing m.in. z Dynamem Moskwa 5

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -