fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościKłobuckPunkt Interwencji Kryzysowej

Punkt Interwencji Kryzysowej

 

W poniedziałek 11 lutego br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku Starosta Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Zdzisławą Kall podpisali umowę na realizację zadania publicznego pod tytułem „Prowadzenie Punktu Interwencji Kryzysowej”.

Beneficjentem projektu jest Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka. Kwota dotacji jaką Powiat Kłobucki przeznaczył na to zadanie opiewa na 13.000,00 zł. Projekt zakłada podjęcie kompleksowych działań na rzecz osób, rodzin, całych grup będących w stanie kryzysu, których celem jest zapobieganie utracie lub przywracanie utraconej równowagi w wymiarze psychicznym i społecznym, zdolności do działania i autonomii oraz rozwiązania problemu lub problemów stanowiących podłoże doświadczenia kryzysowego.

Biuro Punktu Interwencji Kryzysowej mieści się w Kłobucku, przy ul. Harcerskiej 4. Dla zainteresowanych czynne jest od poniedziałku do środy w godzinach od 16-19.00. Czwartek od godziny 11.00-14.00

W placówce można uzyskać pomoc w zakresie: sporządzenia wszelkich pism urzędowych, poradnictwa prawnego – psychologicznego, organizacji życia rodzinnego, mediacji rodzinnych, grupy wsparcia dla ofiar przemocy.

Wszelka pomoc udzielana jest nieodpłatnie.

(red.)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -