fbpx
Strona głównaUncategorizedNa boiskach Galerii Jurajskiej grali w niedzielę panowie o III Puchar Śląska

Na boiskach Galerii Jurajskiej grali w niedzielę panowie o III Puchar Śląska

Po sobotnim turnieju damskim, w niedzielę został rozegrany turniej męski o III Puchar Śląska w siatkówce plażowej. Wygrali częstochowianie: Oskar Herman i Aleksander Niczke. Nagrody najlepszym wręczali m.in. poseł Zdzisław Wolski, Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS Rafał Pośpiech, Prezes KU AZS Politechniki Częstochowskiej Adam Stępniak i Sędzia Główny Marcin Dobrzański.

Na boiskach Galerii Jurajskiej grali w niedzielę panowie o III Puchar Śląska 1

III Puchar Śląska w siatkówce kobiet i mężczyzn przeszedł do historii. Kilka dni przygotowań, piątkowe równanie boisk, do których była wykorzystana koparka oraz częstochowscy sędziowie, którzy jak zawsze przygotowali obiekt na turniej bardzo dobrze. Przygotowanie boisk chwaliły w sobotę siatkarki, a w niedzielę siatkarze.

Na boiskach Galerii Jurajskiej grali w niedzielę panowie o III Puchar Śląska 2

Również na trybunach pojawiło się wielu VIP-ów. W sobotę turniej odwiedził Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz wiceprezydent Częstochowy Andrzej Babczyński, miejscy radni: Łukasz Kot i Dariusz Kapinos. W sobotę i niedzielę zawody obserwował też poseł Zdzisław Wolski.

III Puchar Śląska oraz nagrody ufundowane przez Galerię Jurajską i jej partnerów wygrali Oskar Herman i Aleksander Niczke. W finale pokonali Jędrzeja Lacha i Piotra Piwowarczyka. Trzecie miejsce na podium zajęli Adrian Gardyan i Kamil Konieczny. W meczu o 3. miejsce pokonali Roberta Ptaka i Tomasza Konickiego.

Na boiskach Galerii Jurajskiej grali w niedzielę panowie o III Puchar Śląska 7

W turnieju zagrało 12 par.

Na boiskach Galerii Jurajskiej grali w niedzielę panowie o III Puchar Śląska 8

Organizatorem III Pucharu Ślaska byli Galeria Jurajska, Gmina Miasto Częstochowa, ŚZPS oraz KU AZS Politechniki Częstochowskiej.

Foto: Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here