fbpx

Fundacja Psia Duszka zorganizowała zbiórkę „Psu na budę”. Warto pomóc!

„Psu na budę – błagamy, by zaznały ciepła…” to zbiórka organizowana przez Fundację Psia Duszka. Wolontariusze proszą o pomoc w zakupie ciepłych bud dla bezdomnych psiaków. Wpierać ten cel można do końca roku.

[post_gallery]

Gdzieś tam w Jamrozowiźnie, niedaleko Kłomnic, w schronisku dla bezdomnych zwierząt przebywa około 80 psów. Samotnych, zapomnianych i niczyich. Dziesiątki klatek, a w nich zimne, betonowe budy. To ich jedyny dom. Zwinięte w kłębek próbują ogrzać się własnym oddechem. Chcemy podarować im odrobinę „luksusu” – trochę ciepła i suchy kąt w budzie. Czy nie zasługują na godne życie?  – pytają organizatorzy zbiórki „Psu na budę – błagamy, by zaznały ciepła”.

Fundacja Psia Duszka zorganizowała zbiórkę "Psu na budę". Warto pomóc! 1
Zbiórka „Psu na budę” (mat. organizatorów zbiórki)

– Część z naszych podopiecznych ma już schronienie w drewnianej budzie, niestety większość wymaga natychmiastowej wymiany przed zimą. Wchodząc do schroniska cztery lata temu, wiedzieliśmy, że będzie dużo do zrobienia. Większość pieniędzy pozyskanych ze zbiórek wydatkowaliśmy na leczenie psów. Teraz chcemy zadbać o ich schronienie. Niestety, sami sobie nie poradzimy! – apelują wolontariusze. – Kochani! Zwracamy się do Was o wsparcie! Ciepły kąt to tak niewiele! Pomóżcie nam!  – proszą.

Zbiórka rozpoczęła się w połowie października. Dzięki pomocy ponad 500 osób udało się już zebrać ok. 18 tys. zł.

Fundacja Psia Duszka zorganizowała zbiórkę "Psu na budę". Warto pomóc! 2
Zbiórka „Psu na budę” (mat. organizatorów zbiórki)

„Psu na budę” dołożyć się można jeszcze do 31 grudnia. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem strony www.ratujemyzwierzaki.pl

Redakcja