fbpx
Strona głównaPolecanePrzy częstochowskim szpitalu na Tysiącleciu uruchomiono punkt badań drive thru. Można...

Przy częstochowskim szpitalu na Tysiącleciu uruchomiono punkt badań drive thru. Można w nim szybko sprawdzić, czy jesteśmy zakażeni koronawirusem

Przy częstochowskim szpitalu na Tysiącleciu uruchomiono punkt badań drive thru. Można w nim szybko sprawdzić, czy jesteśmy zakażeni koronawirusem.

Koszt badania to 350 złotych.
Poprzedni tego rodzaju punkt uruchomiony przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie działał na Kucelinie. Podjęto decyzję o jego przeniesieniu właśnie na Tysiąclecie, aby ułatwić zainteresowanym dojazd na badanie.

Przy częstochowskim szpitalu na Tysiącleciu uruchomiono punkt badań drive thru. Można w nim szybko sprawdzić, czy jesteśmy zakażeni koronawirusem 1


Badanie przy szpitalu PCK ma przebiegać bardzo sprawnie. Jak zapewnił dyrektor szpitala Zbigniew Bajkowski, jeżeli badanie zostanie wykonane do godz. 14, to pacjent pozna wyniki już tego samego dnia, między godziną 22 a 23, a najpóźniej następnego dnia o 6 rano. Pacjenci, u których stwierdzony zostanie koronawirus, będą o tym fakcie informowani telefonicznie.


Badanie indywidualne to koszt 350 zł. Grupy mogą liczyć na zniżki. I tak w przypadku grup od 21 do 50 osób cena spada do 320 zł, a w przypadku grup 51-osobowych i większych wyniesie 290 złotych.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here