fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1

Przeżyli z sobą wiele lat

W częstochowskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się miła uroczystość – szesnaście par świętowało swój jubileusz. W uroczystości uczestniczyły pary, które mają na swoim koncie Złote Gody, czyli ponad 50 wspólnie spędzonych lat.
Podczas dwóch uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego życzenia jubilatom złożyli prezydent Krzysztof Matyjaszczyk oraz kierownik USC Rafał Bednarz. Każda z par otrzymała również Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawany przez Prezydenta RP oraz kwiaty.


Lista małżonków, którzy uhonorowani zostali medalami: Krystyna i Jerzy Motylowie, Alicja i Janusz Poniedziałkowie, Aleksandra i January Pietrzakowie , Marianna i Józef Stasiakowie, Anna i Grzegorz Szusterowie, Ewa i Kazimierz Świtalscy, Longina i Marian Swatowie, Maria i Józef Szymczykowie, Helena i Zbigniew Śledź, Halina i Andrzej Skuza, Barbara i Andrzej Sandakowie, Genowefa i Kazimierz Sajko, Danuta i Daniel Wącław, Barbara i Władysław Woźniakowie, Krystyna i Andrzej Wierzbińscy oraz Marianna i Ryszard Wierzbowie.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Poprzedni artykułNowe przystanki
Następny artykułPięcioraczki w Zrębicach!!!

Popularne

- Advertisment -