fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościPrzeszukiwali pustostany, zatrzymali poszukiwanego przez policję mężczyznę

Przeszukiwali pustostany, zatrzymali poszukiwanego przez policję mężczyznę

Ponieważ zima nie odpuszcza i znowu mamy, zwłaszcza nocą, niskie temperatury, strażnicy miejscy z Częstochowy regularnie sprawdzają pustostany, w których przed zimnem mogą się chować bezdomni. W trakcie takich przeszukiwań Straż Miejska natrafiła na mężczyznę poszukiwanego przez policję.


Kiedy temperatura spada poniżej zera, częstochowska Straż Miejska przeszukuje niezamieszkane domy i nieużytkowane budynki, w których schronienia mogą szukać bezdomni. Gdy patrol natrafia na takie osoy, oferuje im pomoc i schronienie w przystosowanych do tego miejscach.

Ostatnio, w trakcie takie patrolu strażnicy miejscy natrafili na osobę poszukiwaną przez policję. Znaleziono ją w jednym z pustostanów przy ul. św. Barbary w Częstochowie. Mężczyzna, który schronił się opuszczonym domu wzbudził podejrzenie strażników, bo próbował wprowadzić ich w błąd co do swojej tożsamości. Zaszło podejrzenie, że może być osobą poszukiwaną. Jak sie szybko okazało, było to podejrzenie słuszne. Mężczyzna figurował w policyjnym rejestrze osób poszukiwanych. Z osobą tą patrol Straży Miejskiej udał się do I Komisariatu Policji i przekazał ją policjantom.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -