Porażka piłkarzy Skry w Elblągu na… rezerwowym boisku

Nie udał się wyjazd piłkarzom Skry Częstochowa na mecz 2 ligi do Elbląga. Częstochowianie przegrali 1:2 i do domu wracali bez punktów.

Przed meczem spodziewać się można było zaciętego spotkania. I takie było. Mecz toczył się jednak w bardzo trudnych warunkach na grząskim i rezerwowym boisku.

Pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, ale Skra po golu Macieja Masa wyrównała na 1:1. Takim wynikiem zakończyła się też pierwsza połowa.

W drugiej części Olimpia zadała drugi celny cios. Goście mieli ponad 15 minut na wyrównanie, ale tym razem się nie udało. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:1.

AK, fot: Natanael Brewczyński (KS Skra Częstochowa)

Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa 2:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Famulak (15.), 1:1 Mas (29.), 2:1 Yatsenko (75.)

Skra: Rajczykowski – Nawrocki, Kucharczyk, Wypart, Łabojko, Niedbała (71. Kaczmarek), Kubik (86. Maćkowiak), Winciersz, Sajdak (86. Dzięgielewski), Ciućka (46. Kołodziejczyk), Mas (90. Bartosiak).