Policja zatrzymała dilerów narkotyków

0
316
dav

Sześciu mężczyzn, w wieku od 17 do 32 lat, zatrzymanych zostało przez radomszczańską policję. Są oni podejrzani o rozprowadzanie w Radomsku narkotyków. Czterech zostało tymczasowo aresztowanych, a dwóch objęto dozorem policyjnym.
Sprawa zaczęła się od zatrzymania 19-latka, który posiadał przy sobie blisko 24 gramy marihuany, amfetaminy oraz jedną tabletkę metaamfetaminy. Radomszczańscy policjanci ustalili i zatrzymali kolejnych mężczyzn, którzy zajmowali się dystrybucją narkotyków. Jak ustalono, sprzedawali oni środki odurzające na terenie Radomska zarówno osobom dorosłym, jak i nieletnim. Jako ostatni w sprawie zatrzymany został mieszkaniec

Policja zatrzymała dilerów narkotyków 1

Bełchatowa, który w swoim mieszkaniu uprawiał 11 krzaków konopi indyjskiej oraz gotowy susz marihuany, a także amfetaminę o łącznej wadze 180 gramów. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli kilkadziesiąt zarzutów dotyczących posiadania i udzielania narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Decyzją Sądu Rejonowego w Radomsku czterech podejrzanych zostało tymczasowo aresztowanych, a wobec dwóch prokuratura zastosowała dozór policyjny. Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here