Policja dla chorych dzieci

0
188

Maskotki, zabawki oraz gry planszowe zbierali przez blisko miesiąc policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Dary przekazano chorym dzieciom.

Policja dla chorych dzieci 1


Komenda Miejska Policji w Częstochowie wspólnie z przewodniczącym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów – asp. Arkadiuszem Kobielą, zorganizowała charytatywną zbiórkę maskotek, gier planszowych oraz artykułów szkolnych i plastycznych dla dzieci z częstochowskiego hospicjum. Akcja trwała od 26 listopada do 23 grudnia. Pomysłodawcą była częstochowska drogówka, która w przeddzień Świąt, na czele z zastępcą Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego – asp. szt. Tomaszem Gromkiem, obdarowała zebranymi prezentami podopiecznych Hospicjum Ziemi Częstochowskiej i małych pacjentów oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego PCK w Częstochowie.
Jak informują policjanci, akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W zbiórkę włączyło się wiele osób, które przekazały dla małych pacjentów setki pluszaków i innych zabawek. Dzięki nim święta spędzone poza domem były dla małych pacjentów znośniejsze i radośniejsze.

Policja dla chorych dzieci 2

(Źródło: KMP Częstochowa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here