Pokonać nałogi, zatrzymać alergię

0
137

Alergia jest nazywana często chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Nie ma się co dziwić, ludzi z różnymi alergiami stale przybywa. Jeszcze kilkanaście lat temu w szkołach dzieci nietolerujących jakieś pokarm czy cierpiących na tzw. katar sienny z powodu pyłków, było po kilka. Teraz w każdej z klas jest zaledwie po kilka osób, które są całkowicie wolne od tego problemu.

Pokonać nałogi, zatrzymać alergię 1
 • Z alergią boryka się coraz więcej moich pacjentów – opowiada Adrianna Szymańska prowadząca Gabinet Odczulania mieszczący się przy Al. Armii Krajowej 1/107 w Częstochowie. – Mamy sporo alergii wrodzonych u dzieci, ale ten problem dotyka również dorosłych. Istnieją bowiem poza alergiami wrodzonymi także alergie nabyte. Niestety, alergikami możemy się stać w każdym momencie życia.
  Jak sobie radzić z alergią? Oczywiści, o ile to możliwe unikać kontaktu z alergenami. Można także brać leki. Na szczęście istnieją także skuteczne metody z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. Adrianna Szymańska proponuje przynoszące bardzo dobre wyniki zabiegi przy użyciu zestawu biorezonansowego BRT.
 • To metoda nie tylko skuteczna, ale także bezbolesna i nieinwazyjna-opowiada Adrianna Szymańska.
  Jak to działa? W organizmie każdego człowieka i na zewnątrz występują drgania elektromagnetyczne. Tym drganiom podlegają procesy biochemiczne i są one przez te drgania sterowane. Poza nimi występują w naszych organizmach także drgania szkodliwe, wywołane przez m.in. obciążenia toksyczne, choroby, zranienia, infekcje.
 • Upraszczając znacznie, moja aparatura pobiera “zdrowe”, indywidualne drgania pacjenta, a następnie przetwarza je w drgania terapeutyczne, które wracają do chorego -opowiada terapeutka. – Przekazane przez aparat drgania terapeutyczne nie tylko niwelują te szkodliwe, ale wzmacniają drgania indywidualne pacjenta, pomagając mu walczyć z chorobą czy właśnie alergią.
  Skuteczność tej metody jest duża. W wielu wypadkach wystarczy już jeden zabieg, ale alergeny nie męczyły pacjenta. Wszystko, jak zaznacza Adrianna Szymańska, zależy od rodzaju alergenu i indywidualnych cech pacjenta.
  Najlepsze wyniki przynosi odczulanie dokonane, zanim pojawią się różnego rodzaju uczulające nas pyłki. Odczulając się zimą: od listopada do stycznia, mamy większe szanse, aby wiosną nie cierpieć z powodu kwitnących krzewów czy drzew.
 • Oczywiście zabiegi można stosować cały rok – mówi terapeutka. – Przecież mamy alergie skórne czy pokarmowe, które nie dokuczają nam tylko sezonowo.
  W swoim gabinecie Adrianna Szymańska dokonuje zabiegów odczulających, ale także pomaga pacjentom walczyć m.in. z chorobami kręgosłupa i stawów, depresjami, bezsennością, zaburzeniami hormonalnymi i chorobami układu krążenia.
 • Zabiegi przy użyciu zestawu biorezonansowego BRT przynoszą również wyśmienite wyniki w walce z nałogami-przekonuje terapeutka. – Pomagają skutecznie rzucić palenie. To nałóg, z którym wielu pacjentów walczy, bezskutecznie, latami. Zachęcam do wypróbowania aparatu BRT, rezultaty są naprawdę imponujące. Warto spróbować, ale ratować swój organizm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here