fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaPogoda we wtorkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" prezentowana jest z Częstochowy

Pogoda we wtorkowym wydaniu „Dzień dobry TVN” prezentowana jest z Częstochowy

14 września ekipa „Dzień dobry TVN” wraz z dziennikarzem Bartkiem Jędrzejakiem gości w częstochowskim wake parku Wild Wake City. Transmisję programu przewidziano do godz. 11.30.

Każdy, kto we wtorek 14 września włączy poranny program „Dzień dobry TVN” (to wydanie prowadzą Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak) obejrzy też pogodę. Telewizyjna ekipa i dziennikarz Bartek Jędrzejak goszczą w Częstochowie. O słońcu, ewentualnych opadach i porywach wiatru prezenter pogody opowiada z wake parku Wild Wake City przy ul. Amonitowej 1.

Obiekt ten oferuje znajdującą się nad zalewem piaszczystą plażę, wyciąg Wakeboard 2.0, dmuchany park wodny, saunę i gorącą banię, boisko do siatkówki plażowej, a także małe boisko do piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci.

Pogoda we wtorkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" prezentowana jest z Częstochowy 1
„Dzień dobry TVN” (mat. prasowe)

-Pogoda we wtorkowym wydaniu programu będzie transmitowana właśnie z naszego wake parku! Jesteśmy niezwykle dumni i mamy do Was wielką prośbę. Chcemy pokazać, że nasz park wodny tętni życiem, dlatego zapraszamy Was na naszą plażę i tor Aquacity za darmo, od godziny 8:00 do 11:30. Jeśli macie akurat wolny ranek, bierzcie dzieci, psy, teściowe i kogo tam tylko macie i wbijajcie do nas! Jest duża szansa że pojawicie się w TV, a dla nas będzie to olbrzymia pomoc wizerunkowa – pisze na swojej stronie facebookowej Wild Wake City.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -