Kolejny raz jechał na podwójnym gazie

0
155

Myszkowscy policjanci w ciągu 3 dni zatrzymali dwa razy 38-leniego mieszańca Myszkowa za jazdę na podwójnym gazie.

38-latek został zatrzymany dwa razy za jazdę pod wpływem alkoholu. Pierwsze wykroczenie popełnił we wtorek 23 czerwca br., kiedy to prowadził renault mascott, mając 3 promile w organizmie. W tamtym momencie nie posiadał również uprawnień do prowadzenia, bo stracił je za podobne przestępstwo.

Do kolejnego zatrzymania doszło po 3 dniach w piątek 26 czerwca br. około godziny 18:00 na ulicy Myszkowskiej w Żarkach. Ten sam mężczyzna jadący tym razem skodą fabią nie zatrzymał się do kontroli drogowej i dodatkowo zaczął uciekać przed ścigającym go radiowozem.

38-latek postanowił porzucić samochód w leśnym masywie i dalej uciekać pieszo. Został jednak bardzo szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jak się okazało, mężczyzna miał po raz kolejny 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo agresywny i wulgarny groził śmiercią policjantom.

Myszkowianin został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzuty, za które odpowie jako recydywista. Na chwilę obecną prokurator objął go policyjnym dozorem. Przestępcy grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: KPP Myszków)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here