Podatki, 2019/2020 i jak je ugryźć – zapraszamy na mITing

0
394
mITing

Podatki spędzają Ci sen z powiek, a na sam dźwięk słów „zmiany w prawie podatkowym” dostajesz gęsiej skórki? Jeżeli tak, to kolejne spotkanie z serii mITingi – cykliczne spotkania biznesowe jest właśnie dla Ciebie!

Tematem dwudziestego już mITingu będą „Zmiany w prawie podatkowym 2019/20 i jak je ugryźć”. Prowadzący prelekcję Dawid Nikolaj – księgowy z zawodu i prawdziwego zamiłowania – opowie m.in. o białej liście płatników VAT czy obniżkach podatku dochodowego PIT z 18% na 17%. Nie zabraknie także miejsca dla split paymentu – jednej z najgłośniejszych zmian, która zacznie obowiązywać już od listopada! Prelegent omówi także nowy JPK-VAT, który od 2020 roku połączy w jeden plik potwierdzenie danych z ewidencji VAT podatnika i niektóre deklaracje VAT, takie jak VAT-7. Dowiemy się także, kto jako pierwszy będzie zobligowany do stosowania kasy fiskalnej online oraz w jaki sposób zostanie rozszerzona odpowiedzialność solidarna w podatku od towarów i usług. 

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą albo planujesz założenie własnego biznesu, nie może Cię zabraknąć na najbliższym mITingu! 

Spotkajmy się więc przy dobrym piwie we wtorek, 29 października o godzinie 18.00, w Multitap Piwiarnia (al. NMP 31) i porozmawiajmy o podatkach. 

Podatki,  2019/2020 i jak je ugryźć - zapraszamy na mITing 1

Po prelekcji przewidujemy czas na gorącą dyskusję, a Dawid chętnie odpowie na dodatkowe pytania uczestników spotkania. Zapewniamy również dodatkowe atrakcje w postaci networkingu oraz gier planszowych w radosnej atmosferze i doborowym towarzystwie. Do zobaczenia! 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here