Pod wpływem narkotyków groził nożem rodzinie

0
214

Myszkowska policja z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymała agresywnego mężczyznę, który groził swojej rodzinie użyciem noża. Jak się okazało, agresor był pod wpływem narkotyków.

Do zatrzymania doszło 3 marca br. na ulicy Krótkiej w Myszkowie. Zaraz po godzinie 3 rano na telefon alarmowy wpłynęło zgłoszenie o domowej awanturze. Do zdarzenia zostali wysłani policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego.

Na miejscu okazało się, że zawiadamiającą była matka 24-letniego mężczyzny, który zachowywał się bardzo agresywnie w stosunku do domowników i do tego był dziwnie pobudzony. 24-latek wszczął awanturę nad ranem i groził domownikom użyciem noża.

Młody mężczyzna szybko został obezwładniony i przekazany pod opiekę lekarza. Na miejscu zdarzenia w pokoju agresora na stoliku, policjanci ujawnili woreczek z białą substancją, a w jego pościeli natrafili na reklamówkę z zawartością zielonego suszu.

Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana, z której można było uzyskać 50 działek dilerskich. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here