Plan zagospodarowania Zawodzia

0
246

Do 13 stycznia 2020 r. w Urzędzie Miasta Częstochowy będzie wyłożony do publicznego wglądu miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w dzielnicy Zawodzie-Dąbie w rejonie ulic Legionów, Podmokłej, Marysia i Wilgotnej.


Jak informuje Biuro Prasowe UM, celem opracowania jest określenie szczegółowych zasad zagospodarowania i warunków zabudowy terenu przeznaczonego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z wykluczeniem inwestycji uciążliwych dla mieszkańców. Projekt obejmuje obszar uzbrojony, obsługiwany przez komunikację publiczną, z istniejącym układem drogowym.
Projekt planu poddany konsultacji dotyczy obszaru o powierzchni 8,2 ha, przylegającego od strony północnej do rzeki Kucelinki.
Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie-Dąbie, w rejonie ulic: Legionów, Podmokłej, Marysia i Wilgotnej wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko można znaleźć na stronie magistratu: www.czestochowa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here