fbpx

Piotr Cugowski w ramach trasy „40 i 4” odwiedzi Częstochowę

Piotr Cugowski wyruszył w trasę koncertową „40 i 4”, będącą podsumowaniem jego dotychczasowej działalności artystycznej. Okazji dostarczył jubileusz 20-lecia na scenie i 44. urodziny. Jeden z występów zaplanowano również w Częstochowie. Już w poniedziałek, 10 czerwca muzyk zaprezentuje się na scenie filharmonii. Organizatorem koncertu jest Impresariat Adria Art.

Piotr Cugowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i elektryzujących męskich głosów w Polsce. Uwielbiany przez publiczność nie tylko za osobliwy talent, ale i za oryginalność i pozytywną energię. Dał się z nich poznać, biorąc trzykrotnie udział jako trener wokalny w programach „The Voice of Poland” i „The Voice Senior”.

Piotr Cugowski w ramach trasy "40 i 4" odwiedzi Częstochowę 2

Z okazji 20-lecia na scenie i 44. urodzin artysta postanowił wyruszyć w trasę koncertową „40 i 4”, będącą podsumowaniem jego dotychczasowej działalności artystycznej. Na koncertach usłyszymy nie tylko największe przeboje Cugowskiego, ale także nowości, jak singiel „Cisza przed burzą”.

W poniedziałek, 10 czerwca na scenie Filharmonii Częstochowskiej wybrzmią piosenki z repertuaru zespołu Bracia, któremu wokalista przewodził przez kilkanaście lat („Wierzę w lepszy świat”, „Nad przepaścią”, „Po drugiej stronie chmur”, „Niepisane”, „Za szkłem”). Będą też utwory pochodzące z pierwszego solowego albumu – „40” („Kto nie kochał”, „Zostań ze mną”, „Daj mi żyć”, „Takich jak my nie znał świat”).

Piotr Cugowski w ramach trasy "40 i 4" odwiedzi Częstochowę 3
Piotr Cugowski (mat. Adria Art)

-Daj się zabrać w wyjątkową muzyczną podróż przez jednego z najwybitniejszych wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Sprawdź nasz repertuar, dowiedz się, kiedy i gdzie wystąpi Piotr Cugowski, i zarezerwuj bilety online na jubileuszowe koncerty „40 i 4”! – zachęca Impresariat Adria Art.

Koncert rozpocznie się o godz. 19. Bilety kosztują: 70, 90, 130 i 160 zł. Można je kupić TUTAJ.

red., mat. Adria Art