fbpx
Strona głównaSportPiłkarze Skry na „Lorecie” ugoszczą rezerwy Śląska Wrocław

Piłkarze Skry na „Lorecie” ugoszczą rezerwy Śląska Wrocław

Skra Częstochowa w niedzielę rozpoczyna rundę rewanżową w 2 lidze. Częstochowianie na stadionie przy ul. Loretańskiej podejmują Śląsk II Wrocław.

Obecny sezon Skra rozpoczęła od wygranej ze Śląskiem II we Wrocławiu. Później podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego prezentowali się bardzo dobrze i półmetek rozgrywek zakończyli na wysokim 5. miejscu (na 19 drużyn). W 18. meczach Skra wywalczyła 31 punktów.

W niedzielę częstochowianie rozpoczynają rundę rewanżową. Na „Lorecie” podejmują Śląsk II Wrocław. Przed tygodniem częstochowianie pokonali u siebie Garbarnię Kraków 1:0. Teraz zmierzą się ze Śląskiem II Wrocław, ale o punkty będzie trudniej…

Śląsk II 2021 rok rozpoczął od wyjazdowego remisu z Błękitnymi Stargard. Wrocławianie w tabeli są na 6. miejscu, tuż za 5. Skrą. Śląsk II traci do Skry tylko 3 punkty. Dlatego rywale przyjadą do Częstochowy, aby zrehabilitować się za porażkę z jesieni i zrównać się punktami ze Skrą. Ale i piłkarze Skry myślą o wygranej ze Śląskiem II i powiększeniem przewagi nad drużyną z Wrocławia.

Niedzielny mecz zaplanowano na godz. 13. Odbędzie się bez udziału publiczności.

Foto: Materiały prasowe Skry

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska