Piłkarze Skry Częstochowa grali sparing z Polonią Bytom

Piłkarze 1-ligowej Skry Częstochowa rozegrali we wtorek sparing z Polonią Bytom. Częstochowianie przegrali 1:4.

Wtorkowy mecz był czwartym sparingiem Skry rozegrany w styczniu. Dotychczas częstochowianie wygrali raz i zanotowali dwa remisy. We wtorkowym spotkaniu gracze trenera Jakuba Dziółki ulegli 1:4, choć mieli kilka sytuacji do strzelenia bramki i wynik mógł być inny…

Jedyną bramkę dla Skry przy wyniku 2:0 dla rywali zdobył w 80. minucie Paweł Kołodziejczyk. Niestety, ale po kontaktowym golu Skry dwie kolejne bramki zdobyła Polonia i mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla bytomian.

Kolejny mecz kontrolny Skra rozegra w piątek. Rywalem będzie Odra Opole.

AK, fot: Natanael Brewczyński (Skra Częstochowa)

Polonia Bytom – Skra Częstochowa 4:1 (0:0)

Skra Częstochowa (I połowa): Szymkowiak – Szymański, Mesjasz, Czajka , Flak, Olejnik, Babiarz, Winciersz, Nocoń, Gołębiowski, Kozłowski (30. Sangowski).

Skra Częstochowa (II połowa): Bursztyn – Machała, Szymański, Czajka (70. Kołodziejczyk), zawodnik testowany, Sajdak, Baranowicz, Lukoszek, Nocoń (70. Matyja), Pyrdoł, Sangowski (60. Kitlinski).