fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportPiłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Piłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Piłkarze Rakowa powrócili z urlopów, a 16 czerwca rozpoczynają obóz przygotowawczy w Sochocinie i poznają rywala w Lidze Konferencji Europy.

Piłkarze Rakowa Częstochowa, którzy w poprzednim sezonie zdobyli Puchar Polski i wicemistrzostwo Polski, wrócili w niedzielę z urlopów i spotkali się na pierwszych zajęciach.

Piłkarze Rakowa zakończyli okres urlopowy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W niedzielę czerwono-niebiescy spotkali się na pierwszym rozruchu. W poniedziałek piłkarze Rakowa przejdą badania wydolnościowe, a od 15 czerwca zaczną przygotowywać się do nowego sezonu.

W środę, 16 czerwca Raków rozpocznie obóz przygotowawczy w Sochocinie, który potrwa do 26 czerwca. Podopieczni trenera Marka Papszuna rozegrają trzy mecze kontrolne: z Sokołem Ostróda, Lechią Gdańsk i Wisłą Płock.

Od 1 do 10 lipca Raków będzie trenować w Austrii, gdzie zaplanowany jest drugi obóz przygotowawczy. W Austrii Raków zmierzy się z Szachtarem Donieck, CSKA Sofia i Red Bull Salzburg.

W środę, 16 czerwca odbędzie się też losowanie II rundy Pucharu Konferencji Europy i Raków pozna swojego rywala. Podczas losowania okaże się też, gdzie będzie rozegrany pierwszy mecz (22 lipiec), a gdzie rewanż (29 lipiec).

Foto: Gazeta Regionalna/AK

Piłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 1
Piłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 2
Piłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 3
Piłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 4
Piłkarze Rakowa zakończyli urlopy i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 5
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -