fbpx

Paweł Łowicki Trio na scenie OPK. Koncert już 15 kwietnia!

W sobotę, 15 kwietnia Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” zaprasza na koncert zespołu Paweł Łowicki Trio. Na pierwszą godzinę tj. 17 bilety zostały wyprzedane, ale nadal można je kupić na występ zaplanowany na godz. 19.

Paweł Łowicki jest autorem tekstów, poetą, kompozytorem, aranżerem i wokalistą o charakterystycznym brzmieniu głosu. Częstochowianin jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych (obecnie to Zespół Szkół Plastycznych). Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 15 lat – pisał teksty i komponował. Wkrótce zrobił sobie długą artystyczną przerwę. Teksty pisał, ale już bardziej do przysłowiowej szuflady.

W kwietniu 2014 r., po wielu latach przerwy, Łowicki powrócił na scenę. Występ na scenie Ośrodka Promocji Kultury „Gaude Mater” zaowocował kolejnymi propozycjami i muzycznymi cyklami takimi jak „Ballada ma się dobrze” czy „Love It’s Key Project”. Kolejnym osiągnięciem było wydanie debiutanckiej płyty zatytułowanej „Do zobaczenia” (zawierającej piosenki, które powstały w latach 1983–2013, wśród nich m.in. „Chciałbym”). Potem dyskografia poszerzyła się o album „Tylko czas” (2018) nagrany jako Paweł Łowicki Band.

Teraz artysta powraca z formacją Paweł Łowicki Trio, który współtworzą Kamil Kosior (piano) i Robert Gliński (gitary). W takim składzie wystąpią w sobotę, 15 kwietnia na scenie OPK (ul. Dąbrowskiego 1).

Koncert „Kameralnie na wiosnę” zaplanowano na godz. 17, jednak bilety szybko się wyprzedały. Wydarzenia odbędą się więc dwa, drugi o godz. 19. Bilety kosztują 30 zł. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 698 048 678.

Gościnnie wystąpią: Dominika Bąbelewska (wokal) i Tomek Holewa (cajon). Szczegóły: gaudemater.pl.

red.