Ostatnie pożegnanie zamordowanych z Borowców. Sprawca mordu ciągle nieuchwytny

0
1368
pogrzeb - pixabay.com

Dzisiaj 20 lipca 2021 roku w Dąbrowie Zielonej odbędzie się ostatnie pożegnanie zamordowanej rodziny przez ciągle będącego na wolności Jacka Jaworka.

Przypomnijmy, 10 lipca 2021 roku w Borowcach doszło do strzelaniny, w której życie straciło 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Z czteroosobowej rodziny udało się uciec i tym samym uniknąć śmierci 13-letniemu synowi zamordowanych.

Sprawcą tego mordu był 52-letni Jacek Jaworek, brat 44-latka, który uciekł z miejsca zdarzenia i do tej pory jest nieuchwytny, mimo policyjnej obławy na ogromną skalę i pomocy wyszkolonych do poszukiwań w trudnym terenie psów, które przyjechały ze swoimi właścicielkami aż zza granicy Niemieckiej.

Za mordercą został nawet wystawiony list gończy oraz wyznaczono nagrodę w wysokości 20 tys. zł za pomoc w ujęciu żywego lub odnalezieniu jego zwłok.

Mieszkańcy Borowców do tej pory nie mogą uwierzyć w tę tragedię. Przypominają im o tym zapalone znicze przed domem ofiar. Niedawno także pojawiła się klepsydra informująca o pogrzebie zamordowanej rodziny: Janusza, jego żony Justyny i ich syna Jakuba.

Pogrzeb odbędzie się dzisiaj 20 lipca 2021 roku w Dąbrowie Zielonej w Kościele Parafialnym o godzinie 13:00. Po mszy trumny z ciałami zostaną odprowadzone na cmentarz parafialny, gdzie zostaną ostatni raz pożegnane przez syna i brata 13-letniego Gianniego, rodzinę, najbliższych znajomych oraz mieszkańców.

Dodatkową informacją jest zbiórka pieniędzy na stronie internetowej Siepomaga.pl. Jej celem jest zabezpieczenie przyszłości 13-letniego Gianniego.

dom
fot. siepomaga.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here