Online z przedsiębiorcami o sytuacji biznesu w dobie koronawirusa

0
156


Jak sobie poradzić w dobie koronawirusa przedsiębiorcy dowiedzą się online. Seminarium na temat możliwych form wsparcia dla firm, które ucierpiały z powodu epidemii, organizują dla częstochowskiego biznesu Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Online z przedsiębiorcami o sytuacji biznesu w dobie koronawirusa 1


Spotkanie online odbędzie się w czwartek, 7 maja o godzinie 11. Jak zapowiadają organizatorzy, w trakcie seminarium “omówionych zostanie 5 filarów wsparcia na kilku płaszczyznach działań, a więc – pożyczki obrotowe i płynnościowe wraz z innymi uproszczeniami w ramach wsparcia zwrotnego, wsparcie w utrzymaniu miejsc pracy, wsparcie bezzwrotne – inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa i uproszczenia dla nich, działania wspierające ze strony samorządu oraz wejścia kapitałowe zwiększające zaangażowanie inwestorów w regionie“.

Chęć udziału w spotkaniu można zgłaszać do środy, 6 maja, do godz. 15. Link do rejestracji: http://www.arr.czestochowa.pl/12-aktualnosci/aktualnosci-zwykle/1294-webinar-agencji-rozwoju-regionalnego-nt-slaskiego-pakietu-dla-gospodarki

(Fot.pixabay)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here