XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim

0
125

W Powiecie Myszkowskim 11 listopada 2020 roku, w dzień Święta Niepodległości odbył się już XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym. Impreza, którą wspierał Powiat Myszkowski, ma charakter ogólnopolski i międzynarodowy.

W tym roku i zarazem po raz drugi organizatorem zawodów był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy „Błękitni”. Wcześniej przed zawodami kolarskimi klub przeprowadził coroczny wyścig „Szlakami Jury”.

Trasa zawodów, na które zjechali się miłośnicy kolarstwa oraz zawodnicy zrzeszonych różnorodnych klubów sportowych biegła w Gminie Koziegłowy. Popularność imprezy jest tak duża, że ma ona charakter ogólnopolski oraz międzynarodowy.

Zwycięzcom nagrody wręczał Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka oraz Prezes Klubu  „Błękitni” Andrzej Chmurzewski.  Wicestarosta pogratulował zawodnikom świetnych wyników.

XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 1 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 2 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 3 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 4 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 5 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 6 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 7 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 8 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 9 XLII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym rozegrany w Powiecie Myszkowskim 10

Fot: Powiat Myszkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here