fbpx
Strona główna Polecane Oddaj krew, Uratuj życie! - challenge częstochowskich policjantów. Mundurowi namawiają do honorowego...

Oddaj krew, Uratuj życie! – challenge częstochowskich policjantów. Mundurowi namawiają do honorowego krwiodawstwa

Oddaj krew, Uratuj życie! – challenge częstochowskich policjantów. Mundurowi namawiają do honorowego krwiodawstwa.

[post_gallery]


Częstochowska akcja odbywa się w ramach kampanii „ Nasza Krew, Nasza Ojczyzna”.
Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zorganizowali challenge pod hasłem: “Oddaj krew, Uratuj życie!”.


Nominują kolejne osoby i instytucje, które, zgodnie z wyzwaniem, mają do końca roku oddać krew.
Policjanci z KMP Częstochowa przypominają, że krew jest bezcennym darem. Aby uratować życie jednej osobie, potrzeba krwi od kilku dawców. Zapasy w bankach krwi muszą więc być stale uzupełniane.


Pomysłodawcą wyzwania jest Pomysłodawcą jest sierż. Artur Rajewski z Komisariatu II Policji w Częstochowie, który na co dzień pełniąc służbę w patrolu ratuje ludzkie życie. Na jego apel odpowiedziało już kilkunastu funkcjonariuszy, którzy oddali krew.

Teraz czas na kolejne instytucje. Częstochowscy policjanci rzucili wyzwanie kolejnym krwiodawcom z: Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Straży Miejskiej w Częstochowie oraz Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie.
(fot. KMP Częstochowa)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here