fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneOd jutra cała Polska w strefie czerwonej, uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych...

Od jutra cała Polska w strefie czerwonej, uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych przechodzą na zdalne nauczanie

Od jutra cała Polska w strefie czerwonej, uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych przechodzą na zdalne nauczanie.

Od jutra cała Polska w strefie czerwonej, uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych przechodzą na zdalne nauczanie 1

Wraca część obostrzeń, które znamy z wiosny. Gastronomia zostaje zamknięta. Na razie kawiarnie, puby, bary i restauracje nie będą mogły obsługiwać gości przez nadchodzące dwa tygodnie. Lokale będą mogły jedynie serwować jedzenie na wynos.

Zamykane są również sanatoria. Rząd apeluj do seniorów, aby nie wychodzili z domów.

Dzieci i młodzież do 16. roku życia nie mogą między godziną 8 a 16 wychodzić z domów na ulicę bez towarzystwa osoby dorosłej.

W całym kraju obowiązywać ma również zakaz przebywania razem więcej iż 5 osób. Zakaz ten nie dotyczy osób, które razem mieszkają lub pracują.
Wszystkie te obostrzenia obowiązują od jutra, 24 października.

Decyzję w sprawi ewentualnego zamykania cmentarzy we Wszystkich Świętych, rząd podejmie w przyszłym tygodniu. Już dzisiaj jednak premier apeluje o rozłożenie w czasie wizyt na nekropoliach i powstrzymania się od odwiedzania cmentarzy 1 listopada.

Jak zapowiedział na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki, rząd spodziewa się, że wprowadzane właśnie obostrzenia skutkować będą za 10-14 dni spadkiem przyrostu liczby zakażeń. Jeżeli sytuacja się nie poprawi, albo pogorszy, rząd nie wyklucza kolejnych obostrzeń, które, jak powiedział premier Morawiecki obejmą kolejne dziedziny naszego życia.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -