fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaEkologiaOd 2 stycznia mieszkańcy Lublińca mogą elektronicznie przesyłać wnioski na dofinansowanie proekologicznych...

Od 2 stycznia mieszkańcy Lublińca mogą elektronicznie przesyłać wnioski na dofinansowanie proekologicznych zadań

Od 2 stycznia mieszkańcy Lublińca mogą elektronicznie przesyłać wnioski na dofinansowanie proekologicznych zadań. Chodzi o modernizację źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych oraz termomodernizację budynków.

Od 2 stycznia mieszkańcy Lublińca mogą elektronicznie przesyłać wnioski na dofinansowanie proekologicznych zadań 1


Z dofinansowania mogą skorzystać mieszkańcy gminy Lubliniec. Wnioski należy składać drogą elektroniczną za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej przez platformę SEKAP lub ePUAP.


Jak informuje lubliniecki samorząd, pisma w formie elektronicznej mogą być składane również przez Pełnomocników Wnioskodawcy. Wówczas do wniosku należy załączyć podpisane przez właściciela nieruchomości pełnomocnictwo, którego wzór można pobrać ze strony internetowej UM w Lublińcu.


Wszelkich informacji w tych sprawach udziela Referat ds. Środowiska i Klimatu UM w Lublińcu tel.(34) 353 01 00 wew. 172 lub 173.


Szczegóły i instrukcja dotycząca składania wniosków znajdują na stronie:

https://lubliniec.eu/index.php/jakosc-powietrza/54-jakosc-powietrza/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-i-termomodernizacji-program-gminny

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -