Obóz dochodzeniowy najmłodszych piłkarzy Polonii Poraj

0
353

W dniach od 10 do 14 sierpnia 2020 roku najmłodsi adepci piłki nożnej z klubu Polonii w Poraju uczęszczali w obozie dochodzeniowym.

Trenujący na co dzień młodziki i żacy w LKS Polonia Poraj z roczników 2009 – 2013 cały obóz dochodzeniowy spędzili bardzo aktywnie w Poraju. Poza zajęciami sportowymi związanymi z piłką nożną odbyły się także zajęcia innego rodzaju, a wszystko to pod czujnym okiem trenera Pana Krzysztofa Całusa.

Pogoda w tym roku często dopisywała za bardzo. Przez upał zajęcia znad zalewu były przenoszone na halę w szkole w Poraju.

„Zajęcia treningowe rozpoczęliśmy na boisku nad zalewem. Upały spowodowały przeniesienie ich na halę w szkole w Poraju. Zajęcia rozpoczynaliśmy o 9.45, a kończyliśmy o 16.00. W obozie uczestniczyło 21 zawodników, którzy ćwiczyli bardzo solidnie. Podczas zajęć teoretycznych i wykładów byli bardzo aktywni” – podsumowuje trener Krzysztof Całus.

Obóz dochodzeniowy najmłodszych piłkarzy Polonii Poraj 1
(Fot: Krzysztof Całus)

W czasie trwania obozu poza praktycznymi zajęciami z piłki nożnej odbyły się także:

  • 2 seanse filmowe w Kinie „Bajka” w Poraju;
  • bardzo ważny i istotny wykład na temat żywienia w sporcie i nie tylko;
  • dwa wykłady z angielskiego w formie zabawowej i nazewnictwa sportowego.

-„Obóz dochodzeniowy jest dla każdego z trenerów i zespołów ważnym elementem przygotowań do rundy piłkarskiej. Jesteśmy także pewni, że dla najmłodszych adeptów piłki nożnej w naszym klubie był to tydzień pełen pozytywnych wrażeń” – podsumowuje Michał Grzybowski, prezes Polonii Poraj.

Obóz dochodzeniowy najmłodszych piłkarzy Polonii Poraj 2
(Fot: Krzysztof Całus)

Zajęcia odbywały się oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych.

[post_gallery]

(Fot: Krzysztof Całus)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here