fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaDomBudownictwoNowa jakość na rynku nieruchomości

Nowa jakość na rynku nieruchomości

 

Kameralna zabudowa, nowoczesny styl, ponadczasowe wzornictwo. Kompromis pomiędzy domem a mieszkaniem w apartamentowcu. Tak można zdefiniować nową inwestycję powstającą przy ulicy Kisielewskiego 48 w Częstochowie.

Inwestycja realizowana przez Mariott Development zapewnia ciszę i spokój w centrum miasta. Mieszkania w tej lokalizacji szybko się sprzedają, ale inwestor myśląc przyszłościowo o swoich klientach do mieszkań powyżej 100m2 dodaje samochód osobowy gratis!

Osoby, które zamieszkają przy Kisielewskiego 48 w niedalekim otoczeniu znajdą przedszkola, szkoły oraz rozbudowaną infrastrukturę handlową co z pewnością jest atutem tej inwestycji.

Intymne, dwupiętrowe budynki z widokiem na zieleń, przestronne balkony i tarasy, plac zabaw na terenie osiedla zachęcają do zamieszkania w tym miejscu. Jak mówi sam inwestor – dostosowujemy mieszkania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystko po to aby czuli się w nim jak najbardziej komfortowo.

Deweloper dokłada wszelkich starań aby zapewnić funkcjonalność w budynku, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego też zastosowane przy budowie materiały są najwyższej jakości. Duże okna zapewnią lokatorom więcej światła dziennego, zwiększona grubość szyb podwyższa klasę bezpieczeństwa a całości dopełni monitoring i kontrolowany dostęp do części wspólnych.

Inwestor pomyślał również o osobach, które zdecydują się na mieszkania zlokalizowane na parterze. Powstaną tam ogródki o powierzchni 90 m2, które stanowić będą namiastkę domu z ogrodem. Dodatkowe kilkadziesiąt metrów kwadratowych przylegające do lokalu poprawi komfort w codziennym użytkowaniu. Użytkownicy mieszkań na piętrze do swojej dyspozycji będą mieli przestronne balkony. Na piętrze mieszkania będą miały poddasze. Dodatkowo do każdego lokalu przypisane jest miejsce w podziemnej hali garażowej. Wydzielona zostanie przestrzeń do parkowania pojazdów, tzw. parking dla gości. Atutem, jak i zaoszczędzeniem miejsca w mieszkaniu bez wątpienia będzie oddzielne miejsce do przechowywania rowerów czy wózków dziecięcych oraz komórki lokatorskie.

Inwestor pomyślał także o najmłodszych. Zaplanował przyjazną przestrzeń, na której znajdzie się plac zabaw, gdzie bezpiecznie będą mogły bawić się dzieci.

Dogodna lokalizacja apartamentowca zapewnia szybki i łatwy dostęp do obiektów codziennego użytku. Cały teren otoczony jest drzewami i łąkami, a budynek oddalony jest od głównej ulicy. Cisza, przyjemny klimat, zieleń dookoła. Kisielewskiego 48 to idealne miejsce do zamieszkania.

 

Paulina Stasiak-Balas

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -