Gładka porażka siatkarzy Norwida w Bydgoszczy

Nie udał się siatkarzom Exact Systems Norwida wyjazd do Bydgoszczy na środowy mecz z Visłą. Częstochowianie gładko przegrali 0:3.

Exact Systems Norwid rozegrał w Bydgoszczy zaległe spotkanie. Faworyzowana Visła, która znajduje się w ścisłej czołówce tabeli, dość łatwo rozprawiła się z częstochowskimi siatkarzami. Goście dość słabo rozpoczęli mecz. Inauguracyjną partię podopieczni trenera Piotra Lebiody przegrali 14:25. W drugim secie gospodarze nadal narzucali swój styl gry i kontrolowali przebieg spotkania. Visła wygrała do 17 i prowadziła 2:0 w meczu.

W trzecim secie Exact Systems Norwid zdobył najwięcej 19 punktów, ale cały mecz przegrał gładko 0:3.

W najbliższy weekend siatkarze ESN będą pauzować. Po dwóch porażkach 0:3 będą mieć czas na treningi i odpowiednie przygotowanie się do kolejnego spotkania.

Visła Bydgoszcz – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Szewczyk, Usowicz, Kopyść (libero) – Walczak, Demcio, Franczak, Cieślik, Biliński, Wasilewski.