Świetna forma zawodników Nordic Team Częstochowa

Częstochowscy kijkarze z Nordic Team Częstochowa prezentują doskonałe przygotowanie do tegorocznego sezonu. Dobra forma, wola walki i determinacja przynoszą znakomite efekty, a nasi reprezentanci odnotowują kolejne świetne starty, także za granicą. Anna Kweczka-Janeczek może pochwalić się tytułem międzynarodowej mistrzyni Czech.

W położonym nieopodal polskiej granicy, urokliwym miasteczku Bruntal odbyły się mistrzostwa Czech na dystansach 5 i 10 kilometrów. Na krótszym dystansie Anna Kweczka-Janeczek okazała się być bezkonkurencyjna zdobywając złoty medal i tytuł międzynarodowej mistrzyni Czech. Daniel Wojtasiński uplasował się tuż za podium w klasyfikacji mężczyzn, zajmując jednocześnie trzecią pozycję w kategorii M40. Małgorzata Niedźwiecka wywalczyła drugą lokatę w kategorii K65, a Agnieszka Dybeł był trzecia w klasyfikacji kobiet z niepełnosprawnościami.

Świetna forma zawodników Nordic Team Częstochowa 1

Ekipa Nordic Team Częstochowa startowała także w Lidze Centrum w miejscowości Kraszew koło Łodzi. To były bardzo udane występy, bowiem nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce drużynowo, zaś indywidualnie stawali aż jedenaście razy na podium – raz na pierwszym, 5 razy na drugim i 5 razy na trzecim miejscu. Wyróżnienie od sędziów za najlepszą technikę otrzymała Agnieszka Pinis.