fbpx
Strona głównaPolecaneNielegalne składowisko odpadów chemicznych w Kamyku. Biegli sprawdzają, co dokładnie znajduje się...

Nielegalne składowisko odpadów chemicznych w Kamyku. Biegli sprawdzają, co dokładnie znajduje się w odnalezionych beczkach

Nielegalne składowisko odpadów chemicznych ujawnili dziś rano w Kamyku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Biegły ustala, co znajduje się w odnalezionych pojemnikach.

Pojemniki z podejrzanym płynem znaleziono z jednym z magazynów w miejscowości Kamyk.

– Dzisiaj około godziny 8 do jednej z hal magazynowych w Kamyku wkroczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą – powiedział nam młodszy aspirant Kamil Raczyński z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. – W środku natrafiono do pojemniki z nieznaną substancją. O znalezisku powiadomiliśmy kłobuckich strażaków, a także Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.

W magazynie znaleziono w sumie około 300 pojemników różnej pojemności, w tym sporo beczek. Biegły ustala, jakim płynem zostały napełnione. O sprawie powiadomiono także Prokuraturę Rejonową w Częstochowie, gdyż, jak przekazał nam aspirant Raczyński, wszystko wskazuje a to, że w Kamyku mamy do czynienia z nielegalnym składowaniem odpadów.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here