Najwyższa porażka Skry Częstochowa w rundzie wiosennej

Nie udał się piłkarzom Skry Częstochowa wyjazd do Katowic na mecz z GKS-em. Częstochowianie przegrali w środę 0:3.

Piłkarze Skry jechali w środę do Katowic z myślą o korzystnym wyniku, bo GKS w tabeli Fortuna 1 Liga miał tylko 3 punkty więcej od częstochowskiego zespołu. Wszystko wskazywało, że katowiczanie są w zasięgu Skry. Tymczasem goście doznali najwyższej porażki w rundzie wiosennej. Skra nadal pozostaje wiosną bez zwycięstwa…

Katowiczanie prowadzenie objęli już w 14. minucie spotkania, gdy gola strzelił Filip Szymczak. Na 2:0 podwyższyli w 78. minucie Jakub Karbownik. Wynik meczu w 88. minucie ustalił Karbownik, który zdobył drugiego swojego gola w meczu.

Skra kolejny mecz rozegra w poniedziałek, 2 maja w Bełchatowie, gdy zmierzy się z GKS-em Tychy. Klub ponownie organizuje autokarowy wyjazd dla kibiców. Bilet i przejazd wyceniono na 40 zł.