Najbliższa niedziela z „Charytatywnie dla zwierząt”

0
676
mat. UM w Częstochowie

19 grudnia w Centrum Handlowo-Usługowym „Jagiellończycy” odbędzie się zbiórka dla czworonogów, organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta.

W najbliższą niedzielę, czyli 19 grudnia, w godzinach od 8.00 do 14.00 odbędzie się zbiórka karmy oraz innych „fantów” dla potrzebujących zwierzaków. Organizatorzy już zapraszają do swojego stacjonarnego punktu, który będzie znajdować się na parterze „Jagiellończyków” na Rakowie tuż przy aptece.

Oprócz pożywienia dla zwierząt w postaci karm suchych oraz w puszkach czy saszetkach z długim terminem przydatności do spożycia, makaronów, można również przynieść koce, poduchy, leki czy także akcesoria dla zwierząt, do zabawy oraz pielęgnacji. Spośród wspierających, którzy nie chcą przynosić cięższych paczek karmy z odleglejszych dzielnic miasta, mogą kupić coś dla zwierzaków na miejscu.

Najbliższa niedziela z „Charytatywnie dla zwierząt” 1
mat. UM w Częstochowie

Organizatorami zbiórki „Charytatywnie dla zwierząt” są Młodzieżowa Rada Miasta, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych oraz stowarzyszenie Aktywna Częstochowa. Akcji patronuje prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

O tegorocznej akcji była informacja już w dniu jej rozpoczęcia  TUTAJ .

K KIK