fbpx
Strona główna Polecane Na ratunek częstochowskiemu biznesowi, kup usługę już teraz

Na ratunek częstochowskiemu biznesowi, kup usługę już teraz

W Częstochowie powstała kolejna grupa, która chce ratować przed upadkiem lokalne firmy. Inicjatywa ma zachęcać częstochowian do wspierania miejscowych lokali gastronomicznych, firm usługowych i innych małych przedsiębiorstw dających mieszkańcom naszego miasta pracę.
Idea jest prosta — klienci wykupują już teraz usługi, z których będą mogli skorzystać po zakończeniu epidemii, a przedsiębiorcy w zamian proponują im atrakcyjne rabaty i promocje.


Grupa pod nazwą: “Ratujmy lokalnych przedsiębiorców — Częstochowa” powstała ma Facebooku. Jej założycielem jest Stowarzyszenie „Częstokocham”. Zaproponowało ono częstochowianom przystąpienie do „zawieszonych usług” .
Jak zachęca Stowarzyszenie, zasada tej samopomocy jest prosta, a może zdziałać naprawdę wiele. Zapisy do grupy zaoferowano zarówno przedsiębiorcom, jak i ich klientom.
“Każdy coś otrzymuje, a w tych trudnych czasach społecznej izolacji, nie możemy pozwolić na to, aby los drugiego człowieka był nam obojętny — napisali na stronie przedstawiciele Stowarzyszenia Częstokocham.

Oto jak to działa:

→ Jeśli jesteś PRZEDSIĘBIORCĄ:

  1. Zgłoś się do nas poprzez e-mail: [email protected]
  2. Zaproponuj klientom swoje usługi z atrakcyjnymi rabatami.
  3. Obserwuj nasz fanpage https://www.facebook.com/groups/1044708512576712/ i zachęcaj do aktywności innych.
  4. Otrzymaj zapłatę za usługę teraz, dzięki której będziesz mógł utrzymać się na rynku.
  5. Wykonaj usługę dla klienta w ciągu 4 miesięcy od ustania stanu epidemii.

→ Jeśli jesteś KLIENTEM:

  1. Polub nasz fanpage na facebooku https://www.facebook.com/czestokocham i obserwuj stronę internetową https://czestokocham.wixsite.com/przedsiebiorcyczewa
  2. Zachęć do aktywności znajomych.
  3. Na stronie internetowej wykup usługę, jednocześnie zdobywając rabat i pomagając utrzymać się przedsiębiorcy na rynku. Postępuj zgodnie z instrukcją.
  4. Odbierz swój bon.
  5. Wykorzystaj usługę w ciągu 4 miesięcy od ustania stanu epidemii.
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here