Ostatni mecz w 2021 roku w Fortuna 1 Ligia rozegrali piłkarzy Skry Częstochowa. Nie będą go dobrze wspominać, bo przegrali w Rzeszowie z Resovią 0:1. Piłkarzom Skry za całą rundę rewanżową należą się brawa…

Na ostatni mecz 2021 roku piłkarze Skry jechali do Rzeszowa, by zagrać z Resovią. Częstochowianie już raz wygrali w obecnym sezonie w Rzeszowie, gdy w III kolejce pokonali Resovię 1:0. W sobotę Skra po raz drugi pojechała do Rzeszowa na mecz z Resovią, choć formalnie była… gospodarzem. Tym razem lepsi okazali się rzeszowianie, którzy zrewanżowali się za wcześniejszą porażkę i wygrali 1:0. Jedyny gol padł w 27. minucie spotkania.

Piłkarze Skry po 20 rozegranych spotkaniach mają na koncie 27 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi. Należy podkreślić, że wszystkie mecze Skra rozegrała na wyjazdach…

Wznowienie rozgrywek w Tauron 1 Lidze po przerwie zimowej zaplanowano na 26 lutego 2022 roku.

Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa 0:1 (0:1)

AK, foto: AK

Skra-6
Na koniec 2021 roku piłkarze Skry przegrali w Rzeszowie, ale i tak zasłużyli za rundę jesienną na brawa 1