fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaMuzyka z filmowej sagi o Harrym, małym czarodzieju zabrzmiała w Filharmonii Częstochowskiej...

Muzyka z filmowej sagi o Harrym, małym czarodzieju zabrzmiała w Filharmonii Częstochowskiej [GALERIA ZDJĘĆ]

“Harry – mały czarodziej” to tytuł piątkowego koncertu, na który zaprosiła małych i dużych melomanów Filharmonia Częstochowska. W sali koncertowej zabrzmiała muzyka ze słynnej filmowej sagi.

W piątek, 21 maja w gmachu przy ul. Wilsona zabrzmiała muzyka z filmowej sagi o Harrym, małym czarodzieju. Koncert w wykonaniu w Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka, z udziałem baśniowych postaci, w które wcieliły się artystki Chóru Filharmonii Częstochowskiej “Collegium Cantorum” zachwyciła całe rodziny. Efektu dopełniły wizualizacje i światło zaaranżowane przez Roberta Janiaka i Adama Celińskiego, który całość wyprodukował.

Muzyka z filmowej sagi o Harrym, małym czarodzieju zabrzmiała w Filharmonii Częstochowskiej [GALERIA ZDJĘĆ] 1
Koncert “Harry-mały czarodziej” w Filharmonii Częstochowskiej (fot. Agnieszka Małasiewicz/Filharmonia Częstochowska)

Na sali przeważała najmłodsza publiczność, koncert stał się więc okazją do oficjalnego pożegnania Pani Małgorzaty Starczewskiej-Owczarek, która jako Ciocia Gosia wychowała pokolenia melomanów prowadząc w Filharmonii Częstochowskiej audycje umuzykalniające dla dzieci.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -