fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPodróżeMożna wypocząć jak dawniej

Można wypocząć jak dawniej

Na mapie atrakcji turystycznych gminy Żarki pojawił się nowy, niezwykle klimatyczny obiekt – „Zagroda Pod Klonami” w Czatachowie. To nowe gospodarstwo agroturystyczne oferuje wypoczynek niedaleko pięknego lasu, tuż przy rowerowym Szlaku Orlich Gniazd.

Atutem jest z pewnością bliskie położenie do jurajskich atrakcji – mówi Ewa Marzec, właścicielka gospodarstwa agroturystycznego. – Rowerowe ścieżki asfaltowe przebiegają przed naszym domem. Pustelnia Czatachowa i Sanktuarium Leśniowskie są bardzo blisko. Znajdujemy się nieopodal Rezerwatu Ostrężnik. Do najbliższego zamku jedzie się kwadrans.

„Zagroda Pod Klonami” składa się z czterech izb: dwa wygodne pokoje, dwie kuchnie, dwie łazienki i sień. Dom drewniany odnowiono z pieczołowitością pod okiem konserwatora zabytków. Dziewięć miejsc noclegowych jest zapewnionych w babcinych łóżkach, jakie pamiętamy z dawnych lat. 

– Zależało nam na uzyskaniu przedwojennego klimatu. Nowoczesne są łazienki, bo to wymóg czasów – podkreśla właścicielka. – Zadbaliśmy jednak, aby wygląd, wyposażenie kojarzyło się z sielskim klimatem wsi. Zależało nam na zachowaniu drewnianego domu.

Do dyspozycji gości jest też miejsce na ognisko i oczywiście garnek do przygotowania pieczonek – lokalnej jurajskiej potrawy. Wypoczynkowi sprzyja brak telewizorów i ograniczony zasięg telefonów komórkowych. Z pewnością atutem jest ganek, na podwórku znalazło się miejsce na stół z ławami. Jest też ławka do czytania i etażerka z literaturą oraz gazetownik. 

Gospodarstwo Agroturystyczne „Zagroda Pod Klonami”

Czatachowa 32

www.zagrodapodklonami.pl

mail: [email protected]

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -