Można się dowiedzieć, jakie świadczenia nam przysługują

0
236

Jutro w siedzibie Częstochowskim Centrum Świadczeń, mieszczącym się przy ul. Jana III Sobieskiego 15, będzie można skorzystać z konsultacji w kwestii świadczeń realizowanych przez Centrum. Na miejscu każdy dowie się, jakie wymogi trzeba spełnić, aby ubiegać się o konkretne świadczenie.

Można się dowiedzieć, jakie świadczenia nam przysługują 1

Centrum zajmuje się realizacją zadań w zakresie świadczeń rodzinnych i wychowawczych, świadczeń ,,Dobry Start”, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, dodatków mieszkaniowych i energetycznych, zasiłków dla opiekunów i Karty Dużej Rodziny.
Od godz. 8 do 15 w Częstochowskim Centrum Świadczeń na wszystkich zainteresowanych będą czekać zarówno bezpośrednie porady, jak i przygotowane przez personel materiały informacyjne – informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta Częstochowy. – Będzie można zapoznać się z rodzajami świadczeń realizowanych przez Centrum, zasadami ich przyznawania, wymogami, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o świadczenie czy możliwymi formami składania wniosków.
Jak informuje magistrat, od 1 lipca Program ,,Rodzina 500+” rusza na nowych zasadach. Dzień Informacyjny w CCŚ będzie z pewnością dobrą okazją, aby zapytać o szczegóły związane z ubieganiem się o świadczenia Programu.


Ważne informacje na temat świadczeń, których udzielanie obsługuje CCŚ, można znaleźć także na stronie Centrum pod linkiem http://ccs.czestochowa.pl/


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here