fbpx
Strona główna Wiadomości Częstochowa Można pomóc pogorzelcom

Można pomóc pogorzelcom

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Częstochowy. Rodzina z Gnaszyna zbiera fundusze na odbudowanie dachu domu, który kilka dni temu spłonął w pożarze. Wyścig z czasem trwa. Pogoda rodzi się coraz gorsza, pada deszcz, a tymczasem na usunięcie skutków żywiołu częstochowianie potrzebują jeszcze blisko 30 tys. złotych.
Pożar w domu jednorodzinnym w Gnaszynie wybuchł 1 września. Ogień zajął dach budynku. Jego mieszkańcy na początku sami próbowali go ugasić, na próżno.

Można pomóc pogorzelcom 1
Można pomóc pogorzelcom 2
  • Szybka pomoc straży pożarnej i przyjaciół pomogła nam ugasić ogień i zabezpieczyć resztę co zostało z domu. Następnego dnia pogoda nam nie sprzyjała i zaczęły się opady deszczu, następstwem tego dom zaczął przeciekać, a woda dostawała się powoli do środka. Obecnie nie możemy tam mieszkać i jesteśmy w rozjeździe śpimy u znajomych lub u rodziny, wkrótce nadejdzie zima i musimy jak najszybciej zdobyć środki na odbudowę Walczymy dalej i nie poddajemy się ! – napisali częstochowianie na portalu zrzutka.pl
    W sumie, na remont domu potrzebują 45 tys. złotych i na taką kwotę została ustawiona internetowa zbiórka. Do dzisiaj 240 osoby wpłaciły w sumie ponad 14 tys. złotych. To niewiele ponad jedna trzecia potrzebnej sumy.
    Koniec internetowej akcji wyznaczono za 24 dni. Kto chce wspomóc ofiary pożaru, może to zrobić na pośrednictwem strony: zrzutka.pl/7zfsxr
    (Fot. zrzutka.pl)
Poprzedni artykułMiliony na drogi
Następny artykułWarsztaty lalkarskie dla dorosłych
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here