fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaPolecaneMożna już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie!

Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie!

W poniedziałek w hotelu Arche odbyła się konferencja promująca tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Pierwsza runda TAURON SEC odbędzie się w Częstochowie. Można już kupować bilety na to wydarzenie.

W konferencji prasowej wzięli udział: europosłowie: Jadwiga Wiśniewska i Ryszard Czarnecki, a także prezes One Sport Karol Lejman, prezes zarządu TAURON Polska Energia Paweł Szczeszek, przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański oraz prezes Włókniarz Częstochowa Michał Świącik i zdobywca SEC 2022 zawodnik częstochowskiego Włókniarza Leon Madsen.

Podczas spotkania promowano pierwszy turniej TAURON SEC, który odbędzie się 17 czerwca w Częstochowie. Kolejne rundy odbędą się w Guestrow (5 sierpnia), w Bydgoszczy (9 września) i finał 22 października w Pardubicach.

– Żużel to rodzinny i niezwykle bliski sercom śląskich kibiców sport – mówi Paweł Szczeszek, prezes zarządu TAURON Polska Energia. – Cieszę się, że dzięki naszemu wsparciu te niezwykle motorowe rozgrywki po raz kolejny będzie można oglądać m.in. w Częstochowie. Dzięki takim projektom możemy być bliżej naszych klientów i dostarczać im niezapomnianych sportowych emocji.

– Wsparcie tak znaczącej marki jak TAURON jest dla nas niezwykle ważne – mówi Karol Lejman, prezes One Sport, promotora cyklu TAURON SEC. – To wyróżnienie, ale także oczekiwania, które z pewnością spełnimy. Wspólnie wznieśliśmy SEC na wyższy poziom, a teraz kontynuujemy nasz rozwój. Dziękuję za zaufanie.

Dzisiaj, 27 marca ruszyła sprzedaż biletów na TAURON SEC w Częstochowie. Bilet normalny kosztuje 50 zł. Posiadacze karnetów na mecze Włókniarza w 2023 roku za bilet zapłacą 40 zł.

Pewny udział w TAURON Speedway Euro Championship mają najlpesi zawodnicy cyklu 2022. Złotego medalu bronić będzie Duńczyk Leon Madsen, na co dzień zawodnik Włókniarza Częstochowa. Pewny udział mają też: Janusz Kołodziej, Mikkel Michelsen, Patryk Dudek i Dominik Kubera. Pełna stawka uczestników zostanie wyłoniona po SEC Challenge, który zaplanowany jest 14 maja na Węgrzech.

Kibice Włókniarza już dziś mogą kupować bilety na częstochowski turniej, bo w TAURON SEC na pewno będzie ścigać się co najmniej dwóch częstochowskich żużlowców: Leon Madsen i Mikkel Michelsen.

Zadowolony podczas konferencji prasowej był prezes Włókniarza Michał Świącik, który dziękował wszystkim zaangażowanym, którzy sprawili, że jedna z rund TAURON SEC odbędzie się w Częstochowie. Również Leon Madsen cieszył się, że będzie mógł się ścigać na doskonale znanym sobie torze.

AK, fot: AK

Cennik biletów na 1. Finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 w Częstochowie:

Bilet normalny – 50 PLN.

Bilet ulgowy – 30 PLN (dedykowany dzieciom powyżej 12 roku życia aż do 26 roku życia w przypadku osób uczących się – weryfikacja na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej. Standardowo bilet ulgowy obowiązuje także dla rencistów i emerytów powyżej 65 roku życia).

Bilet na trybunę centralną – 100 PLN.

Bilet „Super VIP” – 450 PLN (w cenie: catering, napoje, alkohol lekki tj. piwo, prosecco. Dodatkowo program zawodów).

Voucher na program zawodów – 15 PLN.

Dzieci do 12 roku życia – wstęp bezpłatny (bez gwarancji miejsca siedzącego).

W przypadku chęci zakupu większej ilości biletów „Super VIP” cena kształtować się będzie następująco:

Powyżej 5 sztuk „Super VIP” – 400 PLN.

Powyżej 10 sztuk „Super VIP” – 350 PLN.

Cennik biletów na 1. Finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 w Częstochowie (dla karnetowiczów Włókniarza Częstochowa na sezon 2023):

Bilet normalny (dla posiadaczy karnetów Włókniarza Częstochowa na sezon 2023) – 40 PLN (limit biletów do zakupu za okazaniem 1 karnetu, to 4 wejściówki).

Bilet ulgowy (dla posiadaczy karnetów Włókniarza Częstochowa na sezon 2023) – 25 PLN (limit biletów do zakupu za okazaniem 1 karnetu, to 4 wejściówki).

Sprzedaż biletów odbywać się będzie internetowo za pośrednictwem platformy „Eventim”, stacjonarnie w siedzibie klubu (ul. Olsztyńska 123/127), a także w punktach „Media Markt” na terenie całej Polski.

Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 1
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 2
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 3
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 4
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 5
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 6
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 7
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 8
Można już kupować bilety na pierwszą rundę TAURON SEC w Częstochowie! 9
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -