fbpx
Strona główna Polecane Możemy pomóc, dobro wraca z Tomkiem

Możemy pomóc, dobro wraca z Tomkiem

Na stronie internetowej pomagam.pl ruszyła kolejna zbiórka pieniędzy na rzecz częstochowskiej służby zdrowia. Od pozostałych tego rodzaju akcji różni się tym, że patronuje jej pochodzący z Częstochowy, zmarły w lutym dziennikarz, reporter radiowy Tomasz Maszczyk.

Akcję pod hasłem “Dobro wraca z Tomkiem” zorganizowała córka Tomasza Maszczyka, Justyna. Jak mówi, to najlepszy sposób, by uczcić pamięć taty, a także podziękować wszystkim, którzy byli przy niej w tych trudnych chwilach po niespodziewanej śmierci ojca.
Przyjaciele i koledzy dziennikarze, którzy bardzo chcieli pożegnać mojego tatę , w swoim gronie zorganizowali zbiórkę na kwiaty — opowiada Justyna Maszczyk. – Pieniędzy uzbierało się znacznie więcej niż planowali. Powiedzieli mi o tym i tak zrodziła się myśl, aby je jakoś spożytkować. Mój tata, choć lubił kwiaty, to w tym momencie powiedziałby jedno “są rzeczy ważniejsze — zdrowie nas wszystkich”.
Kto znał Tomka Maszczyka, wie, że kochał życie, kochał ludzi. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, zaangażowany we wszystko, co się aktualnie dzieje. Z pewnością poparłby pomysł udzielenia pomocy tym, którzy walczą o nasze zdrowie i życie.
Tata kochał Częstochowę, był bardzo związany z tym miastem i z pewnością ucieszyłby się, gdyby pomoc została okazana jednemu z częstochowskich szpitali — mówi Justyna Maszczyk. — Dlatego zbiórkę dedykujemy Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Częstochowie.
Darowiznę na rzecz tej placówki można przekazać wchodząc na stronę:

https://pomagam.pl/dobrowracaztomkim?fbclid=IwAR0jodoTzfxjVKI0fOs3m4-Gu7S1hmxFKP8Ttdt-jZcARm5CEtS8ZF3pJu0
Przyłączając się do zbiórki można nie tylko wesprzeć służbę zdrowia, ale także symbolicznie pożegnać się z Tomkiem Maszczykiem.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here