Motocykliści kończą sezon pod zamkiem

0
508

W najbliższą sobotę, 5 października do Olsztyna zjadą motocykliści z całej Polski, aby symbolicznie zamknąć tegoroczny sezon. Impreza przygotowana z myślą o miłośnikach motocykli w swoim programie będzie mieć wiele atrakcji, które mogą zainteresować całe rodziny.

Motocykliści kończą sezon pod zamkiem 1


“Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2019” potrwa w Olsztynie od godziny 10 do 19. Najpierw motocykliści przejadą zwartą grupą z Częstochowy pod olsztyński zamek, a potem rozpoczną się imprezy towarzyszące zamknięciu sezonu motocyklowego.
W tym roku główną ideą przyświecającą wydarzeniu jest bezpieczeństwo. Dlatego dla uczestników zlotu przygotowane będą strefy, w których będzie można zapoznać się z zasadami ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy. Organizatorzy zapowiadają ponadto dla motocyklistów konkurs z atrakcyjnymi nagrodami za najlepiej customizowany motocykl. Odbędą się również specjalnie przygotowane pokazy: jazdy trial, a także pokaz z udziałem straży pożarnej.
Z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowano liczne atrakcje i konkursy. Wydarzenie uświetnią koncerty polskich artystów: Nefre, Czarno-Czarni oraz Big Cyc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here