Wyniki radomszczańskiego konkursu „Moje miasto w roku 2030”

0
56

W konkursie plastycznym „Moje miasto w roku 2030” trwającym w dniach 28.09 – 12.10.2020 roku wyłoniono najlepsze prace.

Wyniki radomszczańskiego konkursu „Moje miasto w roku 2030” 1
Fot: UM Radomsko

Konkurs odbył się w ramach opracowania dokumentu strategicznego pn. „Strategia Rozwoju Miasta Radomska 2030”.  Mogły w nim wziąć udział dzieci z radomszczańskich przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych. Prace miały przedstawiać dziecięcą wizję Radomska w 2030 roku.

Konkurs miał na celu wyrobienie wśród dzieci i młodzieży nawyku współtworzenia i współrealizacji działań na rzecz rozwoju miasta oraz czynne uczestnictwo w akcjach związanych z partycypacją społeczną.

16 października komisja konkursowa obradowała w składzie:

  1. Zastępca prezydenta Małgorzata Kańska-Kipigroch – przewodnicząca komisji;
  2. Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzata Krupska – członek komisji;
  3. Agnieszka Badowska (Wydział Edukacji i Kultury) – członek komisji;
  4. Renata Barwaśna-Kowalczyk (MBP w Radomsku)  – członek komisji;
  5. Karolina Mysłek (MDK Radomsko) – członek komisji.

W ocenie wzięto pod uwagę jakość wykonania, oryginalność oraz trafność odbioru terenu.

Wyniki konkursu:

Grupy przedszkolne (nadesłano 76 prac):

  • I miejsce – Marysia Masłowska PP nr 10;
  • II miejsce – Nikola Nowak PP nr 6 i Aleksandra Zatoń PP nr 6;
  • III miejsce – Adrianna Więcek PP nr 6;
  • Wyróżnienia: Barbara Pukacz PP nr 4, Daphne Camiere PP nr 4, Alicja Kozera PP nr 1.

Klasy I-IV (nadesłano 161 prac):

  • I miejsce – Patrycja Makowska PSP nr 4 i Malwina Broszkiewicz PSP nr 3;
  • II miejsce – Oliwia Cichuta PSP nr 9 i Nikola Gzik PSP nr 8;
  • III miejsce – Maja Mielczarek PSP nr 2;
  • Wyróżnienia: Dawid Janusiak PSP nr 8, Joanna Chybalska PSP nr 9, Ernest Bugajczyk PSP nr 7, Bartosz Wolski PSP nr 2.

Kategoria klasy V-VI (nadesłano 21 prac):

  • I miejsce – Kinga Chwastek PSP nr 2;
  • II miejsce – Sebastian Gil PSP 7 i Oliwier Guziana PSP nr 6;
  • III miejsce – Dawid Kancerek PSP nr 7;
  • Wyróżnienia: Oliwier Stolarek PSP nr 8, Kacper Nawrocki PSP nr 7, Piotr Drzewowski PSP nr 7.

Kategoria klas VII-VIII (nadesłano 8 prac):

  • I miejsce – nie przyznano;
  • II miejsce – Agnieszka Rak PSP nr 2 i Kinga Kociołek PSP nr 6;
  • III miejsce – nie przyznano;
  • Wyróżnienia: Julita Szwed PSP nr 9, Lena Urbaniak PSP nr 9.
Wyniki radomszczańskiego konkursu „Moje miasto w roku 2030” 2 Wyniki radomszczańskiego konkursu „Moje miasto w roku 2030” 3 Wyniki radomszczańskiego konkursu „Moje miasto w roku 2030” 4

Fot: UM Radomsko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here