fbpx
Strona głównaSportMłodzicy Eco-Team AZS Stoelzle organizują turniej finałowy i mają szansę na mistrzostwo...

Młodzicy Eco-Team AZS Stoelzle organizują turniej finałowy i mają szansę na mistrzostwo województwa, a juniorzy jadą na 1/2 MP

W sobotę i w niedzielę w hali Sienkiewicza zostanie rozegrany turniej finałowy mistrzostw województwa śląskiego młodzików. Zagrają w nim cztery zespoły w tym Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa.

Do Częstochowy przyjadą VitaSun MKS Będzin, Górnik Radlin i Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel. Stawkę uzupełnią gospodarze.

Turniej rozpocznie się w sobotę o godz. 10 meczem młodzików z Będzina i Radlina. 40 minut po zakończeniu tego spotkania do walki wyjdą siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle i Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel. W sobotę o godz. 15 MKS Będzin zmierzy się AT Jastrzębski Węgiel, a 40 minut po tym meczu gospodarze zagrają z Górnikiem Radlin.

W niedzielę o godz. 10 AT Jastrzebski Węgiel zagra z Górnikiem Radlin, a 40 minut po tym spotkaniu Eco-Team AZS Stoelzle zmierzy się z VitaSun MKS-em Będzin. Po ostatnim meczu nastąpi ceremonia wręczenia pucharów i medali.

Młodzicy będą walczyć w Częstochowie w wojewódzkim finale, a juniorzy Eco-Team AZS Stoelzle jadą na turniej półfinałowy Mistrzostw Polski do Bydgoszczy, gdzie od piątku rozpoczną walkę o awans do turnieju finałowego.

Foto: Materiały prasowe klubu

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here