fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaMłodzi z Żarek mają talent

Młodzi z Żarek mają talent

Młodzi z Żarek mają talent. Zdolności wokalne pięciu mieszkanek gminy utrwalone zostały na płycie.

[post_gallery]

Wydawnictwo nosi tytuł „Talenty Powiatu Myszkowskiego” i ukazało się dzięki wsparciu lokalnych samorządów. Wśród wykonawców, którzy zarejestrowani zostali na płycie znaleźli się: Hania Pasikowska, Julia Sikora, Aleksandra Morawiec, Marlena Major i Zofia Cielebąk z Gminy Żarki.

Nagranie płyty to wspaniała okazja dla naszych zdolnych wokalistów – mówi zastępca burmistrza Żarek Jakub Grabowski.- W tym roku utalentowana młodzież nie miała możliwości wystąpić w organizowanym corocznie przez Powiat Myszkowski Festiwalu „Nasz Talent”. Dlatego Gmina Żarki postanowiła uczestniczyć w tym interesującym przedsięwzięciu. Wszystkim uczestnikom nagrania, to zupełnie nowe doświadczenie, bardzo się podobało.

Jak informuje Urząd Miasta i Gminy Żarki, na płycie znalazły się utwory muzyczne w wykonaniu uzdolnionej młodzieży z Powiatu Myszkowskiego z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej i Małej Akademii Gitary. Utwory zostały odpowiednio zaaranżowane, a nagranie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

Młodym muzykom gratulujemy płyty i życzymy kolejnych sukcesów.
(fot. UMiG Żarki)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here