Młodzi z Powiatu Myszkowskiego na Mistrzostwach Subregionu

Młodzież z Powiatu Myszkowskiego uczestniczyła w I Mistrzostwach Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w kolarstwie, które odbyły się w Parzymiechach.

Zawodnicy reprezentowali Powiat Myszkowski a także Gminę Koziegłowy i zaliczyli znakomite występy.

W kategorii open zwyciężył Oskar Maśka, drugie miejsce zajął  Jan Łuków. Świetny wynik w kategorii do 12 lat osiągnął Dawid Będkowski, który zajął pierwsze miejsce. 10 latek Gniewomir Trzaskowski zakończył zmagania na 31 miejscu. W kategorii kobiet najlepszą okazała się Małgorzata Jęderko.

W ten oto sposób pięcioosobowa osobowa drużyna, która reprezentowała Powiat Myszkowski oraz Gminę i Miasto Koziegłowy w klasyfikacji drużynowej znalazła się na pierwszym miejscu Mistrzostw Subregionu.

Wyścig został przeprowadzony na dystansie 18 km na grząskiej i błotnistej trasie.