fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneMiejska Galeria Sztuki zaprasza na koncert on-line. Wystąpi Irek Głyk

Miejska Galeria Sztuki zaprasza na koncert on-line. Wystąpi Irek Głyk

Będzie to pierwszy koncert Ireneusza Głyka w noworocznej trasie. Z uwagi na COVID-19 wydarzenie odbędzie się 9 stycznia bez udziału widzów. Jednak Miejska Galeria Sztuki zaprasza fanów muzyki do uczestniczenia w wydarzeniu on-line.

Irek Głyk to ceniony wibrafonista i perkusista, kompozytor oraz aranżer.
Od dziecka zainteresowany muzyką, z wyróżnieniem ukończył Liceum Muzyczne im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej. Jest stypendystą słynnej bostońskiej Berklee College Of Music.

Koncert, który odbędzie się w sobotę 9 stycznia o godz. 19 w Częstochowie, będzie pierwszym występem artysty organizowanym w ramach noworocznej trasy koncertowej. Na wydarzenie zaprasza Miejska Galeria Sztuki (Al. NMP 64). Z uwagi na covid-19 koncert odbędzie się bez słuchaczy, ale widzów i fanów muzyki organizator zaprasza do udziału w stramingu, prowadzonym na stronach Facebook i YouTube.

Wydarzenie zatytułowano „Irek Głyk Vibes Expression – 50th Birthday Tour”. Wibrafoniście towarzyszyć będzie pianista Piotr Matusik.

RJ (mat. Miejska Galeria Sztuki)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -