fbpx
Strona głównaPolecaneMiędzynarodowy Dzień Teatru 2021. Złóż życzenia z tej okazji!

Międzynarodowy Dzień Teatru 2021. Złóż życzenia z tej okazji!

27 marca wypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Teatr im. Mickiewicza zachęca do tego, by z tej okazji składać życzenia ludziom sceny.

W sobotę 27 marca obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Teatru. Niestety, przez wprowadzone obostrzenia, częstochowska publiczność nie spędzi go w Teatrze im. Mickiewicz.

-Chcielibyśmy razem z państwem złożyć życzenia Teatrowi. Będą to niezwykle ważne słowa w kolejnym tak trudnym dla sztuki i nas wszystkich roku. Dlatego nie zwlekajmy, życzmy sobie najlepiej! Zachęcamy państwa do nagrań, które zaczynałyby się od słów: “Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru życzę teatrowi, żeby…”Czekamy na życzenia od naszej publiczności, znajomych i wszystkich przyjaciół Teatru. Zależy nam na swobodnych, szczerych, zabawnych lub wzruszających wypowiedziach, nagrywanych telefonem w poziomie, w domu lub na zewnątrz, od widzów starszych, młodszych i najmłodszych – od tych, którzy do teatru mogliby chodzić codziennie, i tych którzy zasiadają na widowni raz na sto lat- wyjaśnia na swojej stronie na Facebooku Teatr im. Mickiewicza.

Międzynarodowy Dzień Teatru 2021. Złóż życzenia z tej okazji! 1
Teatr im. Mickiewicza

27 marca życzenia pojawią się w mediach społecznościowych częstochowskiego teatru oraz Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, który jest organizatorem akcji.

Pliki należy przesyłać przez wetransfer lub link na adres: [email protected] Można to zrobić do 22 marca włącznie. Organizatorzy proszą, żeby w wiadomości podać imię osoby składającej życzenia, miejscowość z której pochodzi oraz dołączyć zgodę na upublicznianie wizerunku.

Więcej o Teatrze im. Mickiewicza na: www.teatr-mickiewicza.pl

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here